ŽOGI

Žogu izgatavošana. Žogu uzstādīšana. Žogu remonts.

Šajā sadaļā Jūs variet iepazīties ar iekārtām, kuras Jūs ieinteresēja, kā arī to cenām un raksturojumiem.

KOKA ŽOGI, METĀLA ŽOGI, DEKORATĪVIE ŽOGI, PLASTMASAS ŽOGI, TO UZSTĀDĪŠANA

DEKORATĪVO ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Dekoratīvie žogi – kaltu žogu alternatīva, vieni no mūsdienīgākajiem, ātri uzstādāmajiem un ekonomiskajiem nožogojumu veidiem. Dekoratīvo žogu izmaksas ir zemākas, nekā mākslinieciskā kaluma nožogojumiem, bet plašais konstrukciju klāsts un iespēja kombinēt ar citiem materiāliem, padarījusi šo nožogojumu veidu par pieprasītāko un populārāko no žogu variantiem.

METĀLA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA NO METĀLA VAIROGA

Žogs no metāla vairogiem - universāls veids vasarnīcām un ārpilsētas māju nožogojumam. Stilīgs eiropisks dizains, izturīgs un uzticams materiāls - pieprasītākais celtniecības nožogojumu veids. Kopānija AGENTS.LV uzstāda metāla vairogu žogus Rīgā un Rīgas rajonā.

BETONA BLOKU ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Viena no firmas AGENTS.LV pamatnozarēm - kombinēto žogu uzstādīšana no dekoratīvajiem betona blokiem. Lieliski žogu bloku tehniskie raksturojumi, otrā atbalsta stabu uzstādīšana, lieliskais dizains un zemā cena ļauj mums būvēt skaistus, kvalitatīvus un daudzveidīgus nožogojumus.

KOKA ŽOGA UZSTĀDĪŠANA

Neskatoties uz jaunu tehnoloģiju un materiālu parādīšanos, koka žogi joprojām ir ļoti pieprasīti. Ērtie sieta vai plastmasas dēļu žogi neaizstās dabīgās koksnes dzīvo skaistumu. Tāpēc koks vienmēr aizņems skaistāko un ekoloģiskāko materiālu nišu.

METĀLA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Kaltie žogi sniedz neierobežotas iespējas izdaiļot Jūsu māju, ārpilsētas īpašumu vai dārzu. Mūsu firma AGENTS.LV nodarbojas ar kaltu un metinātu nožogojumu izgatavošanu. Pie mums strādā augstas kvalifikācijas meistari, īsti sava aroda profesionāļi, kas iespējami īsā laikā un ar nemainīgu kvalitāti izpildīs jebkuras sarežģītības pasūtījumus.

RANILA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Kompānija AGENTS.LV izgatavo žogu vairogus no ranila dažādās konfigurācijās un krāsās. Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru ranila žogu izgatavošanai- sākot ar projektēšanu un beidzot ar montāžu. Mūsu kompānija garantē kvalitāti un savlaicīgu darbu izpildi.

SIETA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Sieta žogi šobrīd ir pats lētākais un izplatītākais dārzu teritoriju un vasarnīcu nožogojumu veids. Sieta žogi ir vienkārši uzstādāmi, nerūsē un pareizi uzstādot- ilgmūžīgi. Plašā polimēra krāsu daudzveidība ļauj izvēlēties sietu jebkurai teritorijai. Kompānija AGENTS.LV uzstāda sieta žogus ātri, kvalitatīvi un salīdzinoši lēti.

ŽOGU AR ĶIEĢEĻU STABIEM UZSTĀDĪŠANA

Kompānija AGENTS.LV saviem klientiem piedāvā uzstādīt kombinētos žogus: jebkuras formas un konstrukcijas, ar jebkurām pasētām, dažādiem sekciju aizpildīšanas veidiem, dažādos koka, metāla un akmens savienojumos. Plašais variantu klāsts ļauj būvēt šos nožogojumus praktiski jebkurā dizaina variantā, visos ainavu veidos un izskatos.

PLASTIKĀTA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Plastikāta žogi ideāli piemēroti vasarnīcām - tie ir vieni no populārākajiem nožogojumu veidiem. Žogi no PVH (polivinilhlorīda) piestāvēs jebkuram ārpilsētas namam vai īpašuma eksterjeram. Skaistie, izturīgie un ilgmūžīgi eiropiskā dizaina žogi ir viegli uzstādāmi un neprasa pieskatīšanu un ekspluatācijas tēriņus. Mūsu kompānija veic PVH žogu uzstādīšanu Rīgā un Rīgas rajonā.

POLIKARBONĀTA ŽOGU UZSTĀDĪŠANA

Žogi no polikarbonāta - mūsdienīgi, skaisti un uzticami, tie tiek izmantoti ārpilsētas māju teritoriju iežogošanai, vasarnīcām, dārzu teritorijām, autostāvvietām, administratīvo un ražošanas ēku nožogojumiem. Kompānija AGENTS.LV uzstāda un izgatavo polikarbonāta žogus Rīgā un Rīgas rajonā.

        Reklāmas materiāli

        Katalogs

LOCINOX Catalog 2016 ENG        

        Wood Fence Installation

Remontējam veramos, bīdāmos vārtus, gājēju vārtiņus, paceļamos vārtus, žogus, sētas.


Created by: info@agents.lv