Nojumes

AUTOMAŠĪNU NOJUMES IZGATAVOŠANA, UZSTĀDĪŠANA
AUTOMAŠĪNU NOJUMES

NOJUMES UZSTĀDĪŠANA
        SIA AGENTS.LV veic dažāda veida nojumju uzstādīšanu – automašīnu novietošanai, kā arī vasaras verandām un terasēm, baseiniem, vasaras kafejnīcām, ražošanas un noliktavu telpām. Mūsu firmas darbinieki palīdzēs izstrādāt jebkuras sareģītības nojumes skici, kā arī uzstādīs gatavo nojumi kvalitatīvi un noteiktajā laikā.
        Nojumes konstrukcija sevī ietver atbalsta stabus, pārsedzes nesošos elementus un pašu nojumi, kas var būt izgatavota no dažādiem materiāliem, piemēram, rievotām tērauda loksnēm, metāla dakstiņiem, polikarbonāta vai citiem materiāliem.
SIA AGENTS.LV veic nojumju uzstādīšanu
        Nojumju veidi – ar vienu vai diviem slīpumiem un arkas. Nojumes ar vienu slīpumu tiek uzstādītas verandās un terasēs, īpaši tajos gadījumos, kad nesošās konstrukcijas var pieskrūvēt ēkas sienai. Nojumes ar diviem slīpumiem un arkas tiek uzstādītas kā atsevišķs objekts un nav saistītas ar apkārtējām ēkām.
        Kā atbalsta stabi tiek lietotas metāla caurules 60x60 vai 120x120 mm vai apaļas caurules 120mm diametrā - tas ir atkarīgs no nojumes izmēriem, posmu platuma un attāluma starp stabiem. Kā nesošie elementi tiek izmantotas taisnleņķa caurules 25x25 vai 40x40 mm. Nesošo elementu izmēri un daudzums mēdz būt dažāds, jo tiek ņemts vērā reģionam raksturīgs sniega segas biezums un nojumes gabarīti.
        Nojume – brīvi stāvoša konstrukcija, kurai jāsaglabā parametri neatkarīgi no apkārtējās vides iedarbības. Noturību garantē rāmis no atbalsta stabiem un nesošajiem elementiem, bet konstrukcijas stingrībai pārsedzes savā starpā tiek sastiprinātas ar caurulēm vai leņķiem.
        Pirms nojumes uzstādīšanas jānostiprina pamati. Pamatiem no betona tiek ieliets fundaments. Fundamenta dziļums ir atkarīgs no reģionam raksturīga augsnes sasalšanas īpatnībām. Pēc bedres izrakšanas zeme tiek noblietēta, pēc tam tiek veikti betonēšanas darbi.
        Atbalsta stabi pie fundamenta tiek stiprināti tos iebetonējot vai ar enkurskrūvēm. Pirms iebetonēšanas pie atbalsta stabiem tiek piemetinātas metāla "pēdas", viss tiek uzstādīts uz šķembu pamatnes bedres dibenā, pēc tam bedre tiek piepildīta ar betonu. Nostiprinot atbalsta stabus ar enkurskrūvēm, tās tiek iebetonētas tā, lai vītne būtu virs betona fundamenta. Pēc betona sacietēšanas, atbalsta stabu pēdās tiek izurbti caurumi, caur kuriem iet enkuskrūvju vītnes un pēdas tiek sastiprinātas ar uzgriežņiem. Stabu ģeometrija tiek pārbaudīta ar līmeņrādi vai ģeodēziskiem instrumentiem.
        Nojumes pārsedzes tiek izgatavotas no taisnstūra caurules, tās savā starpā sametinot. Atkarībā no nojumes veida pārsedzes var būt trīsstūrveida - divslīpņu vai arkveida nojumēm. Standarta pārsedze sastāv no augšējā un apakšējā loka un to saistošajām detaļām. Pārsedzes biezums atkarīgs no posmu attālumiem un reģionam raksturīgā sniega segas biezuma.
        Pārsedzes tiek stiprinātas pie atbalsta stabiem ar skrūvēm. Nojumes jumta materiāls var būt polikarbonāts, gofrēta tērauda loksnes, metāla dakstiņi vai cits materiāls. Populārākais nojumju materiāls ir šūnveida polikarbonāts, jo tas ir ilgmūžīgs, izturīgs, izskatīgs un, pateicoties plastiskumam, ļauj veidot izliektas formas. Uzstādot metāla loksnes vai metāla dakstiņus, to uzklāšana tiek veikta saskaņā ar instrukcijām.
        Ja viena no nojumes malām atbalstās pret sienu, šajās vietās tiek izstrādāti speciāli stiprinājumi, kas tiek veidoti atkarībā no sienu materiāla.
        Nojumes izmaksas katru reizi ir individuālas atkarībā no materiāliem, izmēriem un konfigurācijas.
        Darbu izmaksās ietilpst:
        - pamata mērījumi,
        - rakšanas darbi (bedru veidošana fundamentam),
        - fundamenta betonēšana,
        - stiprinājumu izmaksas,
        - atbalsta stabu uzstādīšana,
        - pārsedžu uzstādīšana un citu konstrukcijas elementu uzstādīšana,
        - jumta uzlikšana.
        Komplektējošie materiāli:
        - metāla atbalsta stabi no taisnstūra vai apaļas caurules,
        - pārsedzes un citi elementi no taisnstūra caurules vai tērauda loksnes,
        - polikarbonāta, gofrēta metāla plāksnes, metāla dakstiņu vai cita materiāla jumts,
        - izejmateriāli un stiprinājumu skrūves.
        Darbu izmaksās nav iekļauts:
        - projekta izstrāde,
        - materiālu piegāde.

Remontējam veramos, bīdāmos vārtus, gājēju vārtiņus, paceļamos vārtus, žogus, sētas.

Mūsu uzņēmums izgatavos jebkurus koka vai metāla vārtus, žogus saskaņā ar Jūsu projektu vai skici. Tāmes aprēķināšana dienas laikā. Izgatavošana un uzstādīšana 2 nedēļu laikā.


Created by: info@agents.lv