Noderīgi raksti

Raksti par drošības sistēmām
Šajā sadaļā Jūs varat iepazīties ar nodērīgiem rakstiem, kuri sadalīti pa tēmām.

Domofons

     Domofons pēc kvalifikācijas ir viens no drošības sistēmas veidiem (pārrunu ierīce). Jūsu mājas kāpņu telpas iedzīvotājiem tiks piešķirts individuālais iekļūšanas kods katram dzīvoklim , kas samazinās iespēju iekļūt kāpņu telpā nepiederošām personām. Domofoni var tikt uzstādīti uz ieejas durvīm kapņu telpā, starpstāvu koridoriem un pat atsevišķi dzīvoklī. Kā izvēlēties domofonu priekš Jūsu dzīvokļa, galvenais kādu?
    Diemžēl neviens no esošajiem domofoniem nevarēs pasargāt Jūsu dzīvokli no iepriekšieplānotās zādzības vai ielaušanās, bet vismaz ievērojami pieaugs robeža, lai kramplauži netiktu iekšā Jūsu dzīvoklī.
     Domofons sastāv no: Izsaukuma paneļa, kurš nodrošina izsauksmes signālu pie nepieciešamā dzīvokļa, lai nodrošinātu ar ienākošo personu sarunu, lai varētu ieiet.; slēdža, kas bloķē ieejas durvis; atslēgas (ne vienmēr tās ir nepieciešamas), lai atvērtu slēdzeni priekš iedzīvotājiem. Pie tam domofons var ieslēgt atsevišķu elektroenerģijas bloku, komutatorus, avārijas akumulatoru, barošanas bloku. Optimalajā variantā, domofons tiek uzstādīts uz metāliskām durvīm.
    Kā tomēr izvēlēties domofonu? atbildēt uz šo jautājumu ir visai grūti. Tāpēc, ka gala rezultātā izvēle ir atkarīga no domofona iespējam un pircēja prasībam. Kvalitātes kritēriji ir skaidri izdalīti: droša slēdzenes darbība, atslēgas (kodi), pietiekami skaļš signāls un saprotama saruna.
    Ja Jūs vēlaties pasargāt savu domofonu no ielu huligāniem, tad pievērsiet savu uzmanību uz tādu funkciju ka prethuligānu aizsardzība. Paši labākie ir ar metaliskām pogām (neietekmējas taisni uz pārslēdzēju vai krustojošos staru). Ja jūsu kāpņu telpa ir caurstaigājama, tad var izvēlēties pieslēgt pie sistēmas divus izsaukšanas blokus. Taču, lai iespēja būtu ievērojami plašāka, tad labāk ir noorganizet tikai vienu ieeju, bet otru nodrošināt ar atslēgu un nolasītājsistēmu, kas ļauj to atvērt ar atslēgām. Pie tam iedzīvotaji, tad varēs ieiet pa jebkurām durvīm, bet viesi tikai pa vienām. Tāds variants tiek ieteikts, ja pastāv slepenā ieeja.
    Ko vēl prot domofons? Mūsdienīgi daudzdzīvokļu domofoni var izpildīt plašu spektru ar papildus fukcijām. Piemēram, nodrošināt sarunu ar viesi iekšā kāpņu telpā (interkom funkcija) vai arī isaukt dispečeri no izsaukšanas bloka no dzīvokļu sarunas sistēmas. Var pieslēgt pie dzīvokļu sarunas sistēmas telefona autoatbildētāju. Domofons var izpildīt arī drošības funkcijas ar signāla palīdzību uz dispečera vadības bloku - vai arī pults pie iekšējās apsardzes.
    Un beigās par galveno t. i. par naudu, kura Jums būs jāpatērē, lai nopiktu un uzstādītu domofonu. Parasti darba izmaksās tiek iekļauts:
        - Domofona summa, kurš tiek uzstadīts uz ieejas durvīm kapņu telpās vai dzīvokļos;
        - Vadu izmaksas un materiāli, kuri tiek patērēti, lai to uzstādītu;
        - Uzstādītaju, administratīvā personāla darba samaksa;
        - Izmaksas par apkalpošanu;
        - Pastavīgās izmaksas (licences, telpu īre, telefona reķini u.c.);
        - Nodokļi.
    Ja Jūs esiet nolēmuši, ka Jums ir nepieciešams domofons un vairākums iedzīvotaju tam piekrīt, tad ir nepieciešams pievērst uzmanību pie domofonu izvēles. Ja domofons būs parak lēts, tas ir vai nu kaut kur nozagts vai ari viņam ir iekšā kādi defekti, vai arī tam ir nepieciešams nopietns remonts. Jebkuri no augstak minētajiem cēloņiem var sagādāt daudz problēmu pēc domofona uzstādīšanas.
     Ja Jūs esiet noguruši no „bezmaksas” uzstādītām iekārtām un obligātās ikmēneša maksas par apkalpošanu, tad mēs Jums piedāvājam kvalitatīvu aparatūru un pakalpojumus!
    Jūs paši būsiet dotās aparatūras īpašnieki un būsiet brīvi savā izvēlē par pakalpojumiem, kā arī brīvi savā izvēlē.

KONTAKTI

Uzdod savu jautājumu:

info@agents.lv


Piezvanīt mums:

+37126742578


Mēs sociālajos tīklos:Created by: info@agents.lv