Noderīgi raksti

Raksti par drošības sistēmām
Šajā sadaļā Jūs varat iepazīties ar nodērīgiem rakstiem, kuri sadalīti pa tēmām.

Drošības objekta komponenti

     Ja Jūs esiet noguruši no uzstādītām „bezmaksas” iekārtām un obligātās ikmēneša maksas par apkalpošanu, tad mēs Jums piedāvājam kvalitatīvu aparatūru un pakalpojumus!
    Jūs paši būsiet dotās aparatūras īpašnieki un būsiet brīvi savā izvēlē par apasargu pakalpojumiem, kā arī brīvi savā izvēlē.
    Viena no visvairāk svarīgākajām drošības sistēmām ir ugunsdrošības un trauksmes signalizācija, kuru vada ar pulti centralizētā novērošanā un apsardzes sistēmā. Lai īstenotu apsardzi ar operatīvi dežurējošiem organizācijas apsargiem nepieciešama pults ar centralizēto novērošanu, kuru kontrolē visas trauksmes zonas,un tieši:
        - durvis, lūkas, vitrīnas un dažādas stikla konstrukcijas, sienas un dažādi citi aizsegi, savstarpēji savienoti ar citām telpām citās firmās;
        - visas telpas uz iekļūšanu, pamatojoties uz infrosarkanu, infroskaņu vai radioviļņu ietilpīgus ziņojumus;
        - Ekskluzīvi ekponāti un seifi.
    Pie tam, tagad nevar iedomāties pilntiesību signalizāciju bez trauksmes pogām, kuras strādā 24 stundas diennaktī. Tās nevar būt stacionāri izpildītas, tā kā mobilo telefonu radioviļņu piekariņi. Stacionārās pogas var slepeni uzstādīt zem galda virsmām, pie kases aparātiem u.c. ātri un viegli pieejamām vietām, bet mobīlos izdalīt pastāvigiem darbiniekiem, kuriem nav pastāvīgas darba vietas. Kā arī var ieprogrammēt apsardzes paneļa reakciju uz spiešanu: pēc tam, kad tiek nostrādāta radiopoga, papildus tiek nosūtīta informācija uz centrālo pulti un tiek ieslēgta sirēna, bet stacionārais nē. Doto signalizācijas tipu nevar izslēgt. Stacionārās sgnalizācijas uzdevums ir aizsargāt personālu un pircējus no kramplaužiem un zagļiem.

Uzmanību!!!

     Pievēršam uzmanību uz to, ka signalizācijas sistēmām, kurām ir pieslēgums tikai pa GSM kanālu ir īpaši neaizsargātas, tas kā dotā funkcija ir informatīva un negarantē Jums savlaicīgu trauksmes signāla nonākšanu uz Jūsu izvēlētas apsardzes pulti (Tas tiek apstiprināts ierīces pasē)! Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka brīvajā tirdzniecībā ir pārdošanā sistēmas, kas apslāpē GSM signālu par cenu apmēram 20-30 Ls! Tas nozīmē, ka jebkurš ļanprātējs var izmantot šo sistēmu savos ļaunos nolūkos!
    Mūsu laikos visbiežāk tiek izmantots tieši šis pieslēguma princips (pa GSM kanālu), pakalpojuma cenas samazināšanas nolūkos! Tas ir saistīts ar to, ka tiek pazemināta apsardzes kvalitāte un maldina klientu jau no paša sākuma! Atgādinām, ka vairāk stabilus sakarus starp Jūsu signalizāciju un apsardzes uzņēmumu nodrošina tikai kompleksa signāla nodošana, vai kā minimums uzstādītais apsardzes uzņēmuma radioraidītājs, kurš katras 10-20 sek nosūta kontroles signālu uz apszrdes pulti! Pie tam, pievērsiet savu uzmanību tam, vai Jums ir līgumā ar apsardzes uzņēmumu ir minēts par maksimālo laiku, kurā jāierodās ekipāžai trauksmes signāla saņemšanas gadījumā, apsardzes uzņēmuma atbildība, ja tie nesaņem trauksmes signālu, atbildība par ekipāžas neatbraukšanu vispār, tuvākās ekipāžas atrašanās vieta, kā arī vai Jūsu īpašums ir apdrošināts un apdrošināšanas summa ir norādīta, tajā gadījumā, ja apsardzes ekipāža nevarēs novērst ļaunpratēju iekļūšanu vai citu līgumā minētu gadījumu! Tāpat arī nebūs par velti pievērst uzmanību līguma punktos, kas ir saistīti ar bezmaksas uzstādīšanu un pieslēgšanu! Līgumā var nebūt iespējas atteikties no pakalpojuma, kas uzstādīja doto aparatūru ar apsardzes uzņēmumu, pat, ja Jūs neapmierina dotā uzņēmuma pakalpojumu kvalitāte! Īpašu uzmanību ir jāvelta tam, kādu sistēmu Jums uzstāda dotis apsardzes uzņēmums, tā kā Jums ir jāsaprot, ka par velti Jums uzstādīs vislētāko sistēmu, kura nebūs spējīga kvalitatīvi pildīt savas funkcijas! Obligāti pastieties detalizēti tāmi un aparatūras nosaukumu un pārbaudiet cenu par to jebkurā neatkarīgā mājaslapā! Izmantojot dotos padomus var Jums palīdzēt nākotnē izvairīties no daudzām problēmām!

KONTAKTI

Uzdod savu jautājumu:

info@agents.lv


Piezvanīt mums:

+37126742578


Mēs sociālajos tīklos:Created by: info@agents.lv