Noderīgi raksti

Raksti par drošības sistēmām
Šajā sadaļā Jūs varat iepazīties ar nodērīgiem rakstiem, kuri sadalīti pa tēmām.

Kāpēc ir jānomaina slēdzene?

    Kāpēc ir jānomaina slēdzene? Vaitad vecā slēdzene ir tik slikta? Diemžēl visbiežāk tas tā arī notiek. Zagļi ātri mācās. Tagad viņi prot arī atvērt bez slēdzeņu uzlaušanas, izmantojot visāda veida atvēršanas ierīces. Bet mūsu gadījumā tas neies cauri. Slēdzeņu maiņa uz vairāk mūsdienīgiem un drošākiem, krasi samazina zagļu iespējas. Nomainiet savas slēdzenes jau laicīgi, pasargājiet sevi un savu māju!

Slēdzeņu maiņa

    Slēdzeņu maiņa – nav viegls darbs. Laba, droša, mūsdienīga slēdzene – tā ir sarežģīta augstas kvalitātes ierīce. Uzstādīt tādu pašam, ja nav dotās iemaņas, ir ļoti grūti. Tāpēc, ja Jums vajag nomainīt slēdzeni, labāk ir izsaukt vienu no mūsu profesionāļiem.
    Mūsu speciālistu darba stāžs jau gadiem ir krājies mūsu kompānijā. Katram no viņiem ir plašs sortiments dažāda tipa slēdzeņu un speciālu instrumentu, kā arī materiālu, kuri ir nepieciešami, lai slēdzeni modernizētu, remontētu un uzstādītu. Mēs atbildam par meistaru pofesionālismu un godīgumu. Montāžas darbu garantija ir ne ilgāk par 6 mēnešiem, un pat netīša atslēgu nonākšana pie citiem cilvēkiem ir pilnībā izslēgta.

Slēdzeņu uzstādīšana

    No sākuma, lai slēdzeni uzstādītu vispirms to ir jāizvēlās. Lielāku drošības garantiju sniedz populārāko ražotāju markas, kuri paši atbild par savas produkcijas kvalitāti. Pārbaudīti ražotāji, kā piemēram, Assa, Cisa, Abloy (Tos Jūs varat atrast mūsu katalogā).
    Tiem, kas ir nopietni izdomājuši pasargāt savu īpašumu, mums ir speciāli piedāvājumi. Uzstādīt mūsdienīgas slēdzenes, tā saucamās "slepenās-slēdzenes" (Šīs slēdzenes ir paredzētas ar paaugstinātu slepenību no svešām acīm, to struktūru no ārpuses nav iespējams atpazīt).
    Trīs galvenie nosacījumi, lai uzstādītu šlēdzeni:
        - Uzstādiet uz durvīm divas (var arī vairāk!) slēdzenes ar dažādu to konstrukciju. Piemēram, vienu - mehānisku, otru - eletronisku.
        - Iegriežot mehānisku slēdzeni, izvēlieties mūsdienīgu, bet ne pašu izplatītāko modeli, kuru nevar izvirpot vai izsist.
        - Ustādiet tādas slēdzenes, kuru konstrukciju no ārpuses nebūtu iespējams izskaitļot.

Slēdzeņu remonts

     Salauztu slēdzeni dažreiz ir iespējams salabot. Bet, ja runa iet par dārgu modeli un par visizplatītāko marku, tad lētāk būs nopirkt jaunu. Tā iemesls ir, ka slēdzeņu remonta laikā ir nepieciešams nomainīt vienu no mehānismiem vai cilindru - diezgan dārgu detaļu, pēc to izmaksām līdzīgu jaunai slēdzenei. Slēdzeņu remonts arī ir neiespējams, ja tika skarti kādi no korpusa elementiem.

Slēdzeņu un durvju atvēršana

     Agrāk pazaudēta atslēga vai aizcirtušās durvis bija šausmas, bet ne šodien. Mūsu speciālisti dežūrē visos pilsētas rajonos un visīsākajā laikā ieradīsies pie Jums pēc Jūsu izsaukuma, ja būs nepieciešams atvērt durvis vai slēdzeni. Lai atvērtu ieciklējošos slēdzeni ir nepieciešama vajadzīgā kvalifikācija un profesionālisms. Nemēģiniet tikt galā paši, zvaniet mums uz mūsu "ātro palīdzību" numuru!

Durvju remonts

     Daudzi nepieredzējuši zagļi, lai iekļūtu iekšā, diezgan brutāli rīkojas, tādā gadījumā būs nepieciešams veikt pēc iespējas ātrāk durvju remontu. Vai vajag novest visu tik tālu? Mūsu speciālistiem ir visi nepieciešamie instrumenti, lai remontētu metāliskās durvis. Speciāls elektroinstruments un metināšanas instruments, tas palīdz ātri remontēt durvis un to stiprināt pēc visa tās durvju perimetra un slēdzeņu rajonā. Uztaisiet durvis nepieejamas!

KONTAKTI

Uzdod savu jautājumu:

info@agents.lv


Piezvanīt mums:

+37126742578


Mēs sociālajos tīklos:Created by: info@agents.lv