Noderīgi raksti

Raksti par drošības sistēmām
Šajā sadaļā Jūs varat iepazīties ar nodērīgiem rakstiem, kuri sadalīti pa tēmām.

Ruļļu žalūzijas

     Gatavas ruļļu žalūzijas (aizsargžalūzijas) — mūsdienīga un visai alternatīva un eleganta pieeja "tradicionālajām" restēm. Šodien mūsdienu žalūzijas uz logiem, ir saņēmušas diezgan plašas izmantošanas iespējas, jo ruļļu žalūzijas piedāvā rindu ar neapstīdamajām vērtībām:
        - Lieliskas aizsargāšanas īpašības. Zalūziju uzstādīšana Rīgā un reģionos ļauj ierobežot iespējas nesankcionētas iekļūšanas ļaunpratējiem iekļūt teritorijā caur logu pirmajā stāvā. Aizsargžalūzijas uz logiem tiek izgatavotas no augsti stipra materiāla, kas ir drošs pret dažādām mehāniskām darbībām;
        - Augsta skaņas izolācija. Uzstādot žalūzijas vai aizsargžalūzijas uz sava dzīvokļa logiem un birojiem, patērētājs var aizsargāties no ārējās vides pilsētas trokšņiem, kas var traucēt pilvērtīgi atpūsties vai strādāt;
        - Augsta siltuma izolācija. Mūsdienīgās žalūzijas ir ar putu aizpildījumu, to cena būtiski atšķirās no konkurentiem, nodrošina lielisku siltuma izolāciju, salīdzinot ar to, ko var atnest papildus stikls logu sistēmā. Tādā veidā žalūziju un aizsargžalūziju uzstādīšana ļauj pasargāties no karstās saules vasaras periodā un no temperatūras maiņas ziemā;
        - Uzstādīšanas vieglums un ērtums. Ruļļu žalūziju uzstādīšana ir iespējama ne tikai, kad tiek celta ēka, bet arī, kad tā ir uzcelta vai ir jau gatava telpa. Ja montāža tiek veikta kvalitatīvi ar specialistiem ar lielu pieredzi, tad nelieli objekti tiek montēti dažās stundās;
    Mūsu uzņēmums var piedāvāt ruļļu žalūzijas, aizsargžalūzijas par labām cenām ar individuālu pieeju katram pircējam un to vēlmēm. Patīkams ārējais izskats, izturība, drošums un ērtums ekspluatācijā - tas ir tikai neliels vērtību saraksts, kas piemīt produkcijai no uzņēmuma «AGENTS.LV»;
    Ruļļu žalūzijas, aizsargžalūzijas ir realizējamas no uzņēmuma «AGENTS.LV», tās nodrošina drošu aizsardzību no nesankcionētas iekļūšanas, vandālisma aktiem tirdzniecības centriem, izstāžu zāļu kompleksiem;
    Pat pēc vairāku gadu ekspluatācijas, mūsu ruļļu žalūzijas un vārti saglabā pirmreizējo izgatavošanas izskatu pateicoties izturīgam polimēru pārklājumam;
    Funkcionalitāte un mūsdienīgs dizains - ideāls savienojums ruļļu žalūzijās, vārtos no "AGENTS.LV".
    Ja Jūs esiet nolēmuši iegādāties sekciju vārtus vai ruļļu žalūzijas, vārtus, aizsargžalūzijas no «AGENTS.LV», tad Jūs variet būt droši, ka saņemsiet pilnvērtīgu un daudzgadīgu un drošu sistēmu, uztādāmu jebkurā ailes konfigurācijā. Mūsu uzņēmuma specialisti zin kā veikt uzstādīšanu, lai ruļļu žalūzijas vai ruļļu vārti kļūtu ne tikai kā Jūsu mājas papildinājums, bet arī kā lieliski papildināt jūsu ēkas arhitektūru, kā arī lieliski būtu piemēroti ārējā nama izskatam. Ruļļu un sekciju vārti no «AGENTS.LV» saglabā siltumu un nodrošina ar izturīgu un drošu aizsardzību pret uzlaušanu. Pie tam tie ir ļoti ērti un viegli uzstādāmi.
    Ruļļu žalūziju pārdošana — aktīvi attīstošs segmenta tirgus, augšupejošs pieaugums, kas tiek veidots ar pircēju interesi uz doto preci. Kompānija «AGENTS.LV» uz patstāvīgā pamata realizē augstas klases zaluzijas uz logiem, kas lieliski ir rekomendējuši sevi dažādās ekspluatācijas nosacījumos.
    Sāksim ar to, ka aizsargžalūziju uzstādīšana — tā ir papildus aizsardzība telpai no ļaunpratējiem un kramplaužiem. Pamata materiāls to izgatavošanai — izturīgi alumīnija lameļi, kas tiek pārklāti ar speciālu aisargkārtu, kas ir drošs pret laika apstākļiem un atmosfēras spiedienam. Tie ir aprīkoti ar drošām slēdzenēm un bloķētājiem, kas traucē konstrukcijas atvēršanai no telpas ārpuses. Īpaši interesantas ir elektriskās žalūzijas, kas ir aprīkotas ar speciālu motoru atvēršanai/aizvēršanai. To uzstādīšana ir pārdomāta līdz sīkumam, tieši tāpēc, izpildot visas uzstādīšanas prasības, tās nodrošina lielisku siltuma un skaņas izolāciju. Kad Jūs izlemsiet kādas žalūzijas Jums ir nepiciešamas, tikai tad var sarēķināt pilnu to izmaksu summu. Tomēr atceraties, ka tas ir dārgākais loga noformēšanas veids.
    Kompānija «AGENTS.LV» piedāvā ruļļu vārtus visplašākā izvēlē ar individuālu pieeju katram pircējam. Tie ir ļoti ērti no vietas ekonomijas. Garāžu vārtu konstrukcija piedāvā izstrādājuma kustību pa speciāliem virzītājiem līdz griztiem, tāpēc neprasa vietu to atvēršanai. Iespēja garāžu vārtu vai ruļļu atvēršanai nosaka pircējs, izejot no savām vēlmēm un materiālām iespējām.
    Ruļļu aizsargžalūzijas no tradicionālām restēm atšķirās ar to, ka tie nav redzami paceltā stāvoklī, nodrošina optimālu saules staru iekļūšanu un praktiskāki no ugundrošības viedokļa.
    Mūsu uzņēmuma speciālisti — tie ir augstās klases kvalificēti darbinieki ar augstāko kategoriju, kam ir liela pieredze projektu realizācijā dažādās grūtības pakāpē. Vajadzības gadījumā vienmēr variet izmantot mūsu kontaktdatus, lai saņemtu papildus konsultāciju par preces iegādi, uzstādīšanu pa pozīcijām: ruļļu žalūzijas, motori žalūzijām, sistēma nero ruļļu žalūzijām.
    Lai pārliecinātos par mūsu cenu demokrātisko pieeju, klients vienmēr var izanalizēt cenas uz ruļļu žalūzijām, ko mēs cenšamies atjaunot ar maksimālu ātrumu. Katrā konkrētā gadījumā mēs cenšamies piedāvāt vairāk pievilcīgas cenas uz ruļļu žalūzijām, pamatojoties uz klienta piedāvāto budžetu. Ja Jūs vēlaties pasūtīt drošas ruļļu vai aizsargžalūzijas, mūsu speciālisti sarēķinās pilnu izmaksu summu. Mūsu piedāvājuma klāstā ir visi iespējamie aizsargžalūziju, ruļļu žalūziju, vārtu žalūziju veidi.
    Nopirkt un pasūtīt aizsargžalūzijas, kā arī siltumaizturīgus un gaismas regulējošus ruļļu žalūzijas no uzņēmuma «AGENTS.LV» — tā ir garantija ar augstu kvalitāti un pieejamas cenas! «AGENTS.LV» piedāvā pasūtīt un nopirkt mūsdienīgas ruļļu žalūzijas ar plašu profiļu sortimentu un garantiju no ražotāja. Mūsu uzņēmums piedāvā ne tikai ruļļu žalūziju komplektējošās detaļas, bet arī gatavus komplektus garāžu vārtiem un ruļļu vārtiem.
    Pērciet gatavas un drošas ruļļu žalūzijas — aizsargžalūzijas un saņemiet drošu aizsardzības līdzekli Jūsu logiem, durvīm, balkoniem, garāžām, kiosku vitrīnām un veikaliem, kas var pasargāt no ļaunprātīgas mehāniskas iedarbības un saules dūriena.
     Pietam ruļļu žalūziju montāža var būt atkarīga no daudziem faktoriem. Kā piemēram, arhitektūras nama izskata, kas ir vērtīgs vai arī nav vērtīgs, tad žalūzijas var uzstādīt neskatoties uz to, kāda ir ēkas fasāde. Pie dotā montāžas veida, ārējā daļa tiek montēta loga ailē, tādējādi visas konstrukcijas lielums nav lielāks par loga aili. Dotais montāžas veids, kā arī visi pārējie ir gan savi plusi un mīnusi. Montāža ailē ir vairāk izdevīgs cenu ziņā un tiek pielietots vairāk, kad nepieciešams saglabāt ārējo loga aili. Tādā gadījumā ruļļu aizsargžalūzijas būs redzamas tikai tad, kad tās būs aizvērtas. Šāds uzstādīšanas veids ir efektīvs, saglabājot aili, bet samazina apgaismojumu telpā. Ja Jums ir mazi logi, tad šāda veida uzstādīšana Jūsu mājai var nederēt.
    Uzlika. Ruļļu žalūziju konstrukcija nodrošina augstu precizitāti uzstādot doto sistēmu. Kad montē uzliku, tad ārējā kārba, kur tiek uzrullēts izstrādājums atrodas virs loga ailes, bet virzītāji (alumīnija lamiles) pa kurām virzās izstrādājums, tiek stiprināts pa labi vai pa kreisi no loga ailes. Parasti šādā veidā tiek uzstādītas sistēmas, kad ēka jau ir uzcelta. Šī montāža ir laba ar to, ka kad ruļļu aizsargžalūzijas ir paceltas augšā, tos nevar nevar redzēt no telpas iekšpuses. Nav arī nekādu traucējumu, lai atvērtu vai aizvērtu logu vai durvis no uzstādītām ailē aizsargšīnām. Aizsargkārba nesamazina apgaismojumu telpā. Šī konstrukcija var būt pielietota gan maziem, gan lieliem logiem un durvīm un iederēsies jebkurā ēkas fasādē.

KONTAKTI

Uzdod savu jautājumu:

info@agents.lv


Piezvanīt mums:

+37126742578


Mēs sociālajos tīklos:Created by: info@agents.lv